You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Турнир

Турнир по бадминтону памяти А.М.Макарова

В Днепре с 1 по 4 ноября пройдёт традиционный Всеукраинский турнир по бадминтону памяти Почетного гражданина города Днепропетровска Александра Максимовича Макарова.

Будучи поклонником бадминтона, легендарный гендиректор «Южмаш» в 1968 году основал этот турнир.

Каждый год турнир собирает много спортсменов со всех регионов Укрианы и стран ближнего зарубежья.

Приглашаем всех принять участие!

Соревнования пройдут в двух возрастных категориях среди юношей и девушек 2001 и 2004 года рождения и младше.


ПОЛОЖЕННЯ

про відкритий Всеукраїнський юніорський турнір з бадмінтону,

присвячений пам'яті Почесного Громадянина

м. Дніпропетровська О. М. Макарова.

1. Цілі і завдання

Турнір проводиться серед провідних спортсменів-юніорів і юнаків України, а також інших країн з метою:

• популяризації бадмінтону та пропаганди здорового способу життя серед мешканців міста, області та України

• залучення нових людей до занять фізичною культурою і спортом,

• зміцнення здоров'я,

• підвищення майстерності спортсменів,

• визначення найсильніших молодих спортсменів,

• визначення кандидатів у юніорську збірну команду України.

2. Місце та час проведення

Змагання проводяться в м. Дніпро на базі СК «Метеор».

Терміни проведення змагань: з 1 по 04 листопада 2018 р. в спортивному залі стадіону «Метеор».

Проїзд з центрального з/д вокзалу: трамвай «11» - до зупинки вул. Макарова, маршрутне таксі № 155,106 до зупинки «Метеор».

3. Організація та керівництво проведення змагань

3.1 Організаторами змагань є: Федерація бадмінтону України, Дніпропетровська обласна федерація бадмінтону, Дніпровська міська Федерація бадмінтону, ДМГО СК «Метеор» і спортивний комплекс «Метеор».

3.2 Загальне керівництво здійснюють: Федерація бадмінтону України, Дніпропетровська обласна федерація бадмінтону, ДМГО СК «Метеор» і Дніпровська міська Федерація бадмінтону.

3.3 Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію, затверджену в установленому порядку Федерацією бадмінтону України та Дніпровською міською Федерацією бадмінтону.

4. Учасники змагань.

До змагань допускаються найсильніші юні бадмінтоністи України та бадмінтоністи інших країн. Змагання проводяться за двома віковими групами – 2001 року народження і молодше, та 2004 року народження і молодше.

5. Характер змагання.

Змагання проводяться за олімпійською системою з вибуванням і розіграшем 1-9, 17, 33 місць в одиночних, 1-3 місця в парних та змішаних категоріях у старшій та у молодшій вікових групах - за правилами Міжнародної Федерації Бадмінтону. (по можливості  розігрування и других місць)

Жеребкування учасників змагань проводиться головною суддівською колегією. Розстановка гравців проводиться відповідно до списку найсильніших бадмінтоністів України (рейтингу). Спортсмени розставляються за допомогою автоматизованою системою міжнародної федерації бадмінтону (tournament).

Змагання проводяться пір'яними воланами: "Йонекс", "Баболат", "Йоха" "Віктор", "Вінекс", "Форза" та інших фірм, наданими самими учасниками.

Стартовий внесок – 150 грн з одного учасника.

6. Програма змагань.

День приїзду – 01 листопада до 11.00 

Засідання суддівської колегії – 01 листопада об 11.00 у спортивному залі стадіону «Метеор»

Початок змагань, та  – 01 листопада о 14.00

Попередні змагання – 02-03 листопада з 9.00

Фінальні ігри – 04 листопада з 9.00

Нагородження переможців і призерів – 04 листопада о 14.00

7. Безпека та підготовка спортивних споруд.

Порядок підготовки спортивних споруд та забезпечення безпеки учасників та глядачів підчас проведення змагань проводиться у відповідності з постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів».

 Контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки підчас проведення змагань здійснює робоча комісія, яка утворена головною суддівською колегією і очолювана головним суддею. Власник спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов'язаний подати до робочої комісії акт про готовність бази до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин підчас проведення змагань, тягне за собою відповідальність згідно чинного законодавства України.

За технічну підготовку спортсмена, відповідність спортивного розряду і його фізичний стан несуть відповідальність: представник команди, особистий тренер спортсмена, лікар, який підписав заявку, і керівник організації, який відправляє спортсмена на змагання і підписує заявку.

Відповідальність за підготовку місць змагань покладається на спортивний комплекс «Метеор».

8. Нагородження переможців і призерів

Учасники змагань, які посіли 1-3 місця у всіх категоріях та вікових групах, нагороджуються медалями, грамотами та цінними призами.

9. Умови фінансування змагань та матеріального забезпечення учасників.

Всі витрати по організації, проведенню, суддівству, нагородженню переможців та призерів змагань здійснюються за рахунок коштів Дніпропетровської обласної федерації, ДМГО СК «Метеор», спортивного комплексу «Метеор», та Дніпровської міської Федерації Бадмінтону.

Відповідальність за прийом, організацію розміщення гравців, тренерів, комісара (при потребі) і суддів, медичне обслуговування покладається на Дніпровську міську Федерацію бадмінтону і ДМГО СК «Метеор».

Всі витрати на проїзд, розміщення, харчування учасників змагань несе організація яка  відряджає.

10. Терміни подачі заявок.

Попередні заявки на участь у змаганнях встановленого зразка, бронювання місць у готелі або гуртожитку необхідно направляти за адресою:

49047, м. Дніпро, вул. О. М. Макарова, 27-А, офіс 202 стадіону «Метеор», СДЮСШОР з бадмінтону їм. К. В. Вавілова, до 22 жовтня 2018 року.  Черговість прізвищ у заявці повинна відповідати списку найсильніших бадмінтоністів України, або своїх країн, починаючи з найбільш сильного. Іменні заявки затвердженої форми подаються в день приїзду в головну суддівську колегію. В заявці обов'язково вказується прізвище, ім'я, по батькові спортсмена, дата та рік його народження, тренер, ідентифікаційний код.

Кожен спортсмен, тренер і суддя, повинен мати копію довідки про особистий ідентифікаційний код.

(телефон для довідок – (067) – 658-24-26)

Город: Днепр
Контактное лицо: организатор
Телефон: (067) – 658-24-26)